.

.

2 парчиња Модерна Врата се Справи со Портокалова Цинк Легура Мебел Кујната Кабинет се Справува Повлече 128mm Дупка Теренот Мебел Костец

2 парчиња Модерна Врата се Справи со Портокалова Цинк Легура Мебел Кујната Кабинет се Справува Повлече 128mm Дупка Теренот Мебел

DEN 329.00
DEN 421.92
-22 %

Износ
Во продавницата.


2 парчиња Модерна Врата се Справи со Портокалова Цинк Легура Мебел Кујната Кабинет се Справува Повлече 128mm Дупка Теренот Мебел Костец Спецификација Име на Производ се Справи со Боја како слика Севкупната Должина(appr.) 136mm Дупка Теренот(appr.) 128mm Дупка Теренот Тежина 47g/pc Материјал Цинк Легура Пакет 2 парчиња Рачка
За повеќе Рачка, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Број На Модел На:
128mm дупка теренот
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
се справи со
Име:
Модерни Се Справи Со Се Повлече
дупка теренот :
128mm дупка теренот
функција 1:
рачки за Мебел кабинет фиока кујна шкафот

Слични предлози