.

.

Фиока Вади Копчиња Кујната Кабинет Вратата Хардвер LSJ22BSS Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Плоштадот Т Бар Фиока се Справува со 30 Парчиња

Фиока Вади Копчиња Кујната Кабинет Вратата Хардвер LSJ22BSS Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Плоштадот Т Бар Фиока се Справува

DEN 1944.00
DEN 2399.52
-19 %

Износ
Во продавницата.

Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.
*ПАКУВАЊЕ : 30 Пакет Значи 30 Парчиња. Ако e-mail нас, и ние ќе нормално одговор во рок од еден работен ден. Бразил, Аргентина, Израел, руската Федерација и Украина купувачите ве молиме љубезно ве молиме почекајте неколку недели (обично за 40-55 работни дена).75 во)
Ако имате подебели одбор,ќе треба да се купи повеќе завртки,ве молам, само нас контакт. Ве молиме ни e-mail преку Aliexpress порака.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Инсталација Завртка Исти Стандардни шрафови се 25mm(1") должина која опсег одбор дебелина : 14-19mm(0.
За Враќа Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од 15 дена по парцела примени &враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Сепак, го задржуваме правото да го одбие било враќање или надоместок за објективни причини.
Можете да ги користите со следново место : Кујна,Купатило,Спална соба,трпезарија,Дневна соба,Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштад Т-бар кабинет повлекува. За Сите Не-продавачот грешка причина, купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за замена или ре-пратката. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас прво да се добие подобро решение отколку да остави негативни повратни информации или за да ги отворите спорови. Нашиот искусен тим се достапни од понеделник до петок за guidance или совети. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.Фиока Вади Копчиња Кујната Кабинет Вратата Хардвер LSJ22 BSS Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Плоштадот Т Бар Фиока се Справува со 30 Парчиња
Опис На Производот :
* ДУПКА ЦЕНТРИ : Една дупка, 2-1/2 инчи, 3 инчи,3-3/4 инчи,5 инчен,6-1/4 инчи.
*Вкупна ДОЛЖИНА : 2 инчен,4 инчи,5 инчен,6 инчен,7-1/2 инчи,8-4/5 инчен
* ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки челик, шупливи квадратни цевки, но цврсти , Со брусен никел боја.
УПОТРЕБА : Овие кабинет се справува може да се користи на вашиот Кабинет, Салон,Фиока, гардероба итн.
За Повратни информации ве Молиме да ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ние ќе многу го цениме за ова. Тоа Е
едноставни, лесни,практични и најекономичен начин да декорирате вашиот домот соба. Сите поединечно завиткани со 2*М4*25mm(1") должина завртки за секој. Ние нудиме наплата ако објектот е скршен на своето доаѓање, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики да се покаже prolem.

За производот

боја:
Една Дупка knob, Дупка Centers64mm, Дупка Centers76mm, Дупка Centers96mm, Дупка Centers128mm, Дупка Centers160mm, Дупка Centers192mm, Дупка Centers224mm, Дупка Centers256mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
LSJ22BSS
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Goldenwarm
Теренот-ред Спецификации:
Една дупка,64mm,76mm,96mm,128mm,160mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заврши Боја:
Бранеа Никел
плоштад бар:
12mm(1/2) *12mm ( 1/2 )
Висина:
34mm(1-1/3)
Материјал:
бранеа од нерѓосувачки челик
Модел:
Плоштад шупливи Т Бар
Вкупна Должина:
50mm,100mm,127mm,150mm,192mm,224mm
Дупка проред:
Една дупка~256mm
За:
кујната,плакар, кабинет,ковчегот,фиока рачка
Завртка:
2*М4*25mm(1)

Слични предлози