.

.

Трговија на големо Антички Кинески Стил се Справи со Фиока Гардероба Врата се Справи со Дрвена Кутија се Справува Со Завртки Цинк Легура,Бронза на Ѕвонење,75*17mm

Трговија на големо Антички Кинески Стил се Справи со Фиока Гардероба Врата се Справи со Дрвена Кутија се Справува Со Завртки

DEN 1004.00
DEN 1103.52
-9 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
75*17mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
/
Големина:
75*17mm
боја:
Бронза На Ѕвонење
1:
Гроздобер рачка
3:
кинески стил

Слични предлози