.

.

5 бронзени црна салон doorhandles 128mm бела школка керамички кујната кабинет фиока копчиња повлекува рачки мода rero мебел

5 бронзени црна салон doorhandles 128mm бела школка керамички кујната кабинет фиока копчиња повлекува рачки мода rero мебел

DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Buyer Protection
. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина.
Точка Бр : TC381
Материјал : Висок квалитет на Цинк Легура со керамички
Завршувањето на предметот : Антички месинг( бронза) црна, златна
Големина на :
Lengt : 106mm witdh : 23mm heigh : 35mm дупка простор : 96mm(3,75")
должина : 138mm ширина : 26mm heigh : 42mm дупка простор : 128mm(5")
Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs Рачки
Две големина за да изберете од!!!
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
TC383
Теренот-ред Спецификации:
128mm 96mm
Материјал:
цинк легура со керамички
боја:
бронза црна, златна

Слични предлози