.

.

10pcs Мини Гума Плоштадот Вирус Олеснување Кабелот за Подигање Заштитник за Кабелот за Ракав Авијација Plug Ракав

10pcs Мини Гума Плоштадот Вирус Олеснување Кабелот за Подигање Заштитник за Кабелот за Ракав Авијација Plug Ракав

DEN 298.00
DEN 298.08
-0 %

Износ
Во продавницата.

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
Опис :
Главно се користи за воздухопловство приклучокот, моќ алатка, electic вежба кабел жица заштита, и др.
Оваа жица говорница се користи за да се заштити жица од свиткување.

За производот

Тип:
Други

Слични предлози