.

.

20pcs 34x6.5 Должина 34mm понесе 6.5 mm Гума Плоштадот Вирус Олеснување Кабелот за Подигање Заштитник за Кабелот за Ракав кабелот за Напојување черупка

20pcs 34x6.5 Должина 34mm понесе 6.5 mm Гума Плоштадот Вирус Олеснување Кабелот за Подигање Заштитник за Кабелот за Ракав кабелот

DEN 436.80

Износ
Во продавницата.

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
Опис :
Главно се користи за воздухопловство приклучокот, моќ алатка, electic вежба кабел жица заштита, и др.
Оваа жица говорница се користи за да се заштити жица од свиткување.
Големина на :
Должина 34mm
Надворешен дијаметар 9.5 mm
Внатрешниот дупка 6.5 mm

За производот

боја:
Црна, Бела
Тип:
Други

Слични предлози