.

.

20pcs 18.6x5 Должина 18.6 mm понесе 5mm Гума Плоштадот Вирус Олеснување Кабелот за Подигање Заштитник за Кабелот за Ракав кабелот за Напојување черупка

20pcs 18.6x5 Должина 18.6 mm понесе 5mm Гума Плоштадот Вирус Олеснување Кабелот за Подигање Заштитник за Кабелот за Ракав кабелот

DEN 436.80

Износ
Во продавницата.

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
Опис :
Главно се користи за воздухопловство приклучокот, моќ алатка, electic вежба кабел жица заштита, и др.
Оваа жица говорница се користи за да се заштити жица од свиткување.
Големина на :
Црна плоштад главата големина 14.36x11.8
Должина 19mm
Проверете надворешниот дијаметар од само 11,6 mm
Внатрешниот дупка 5.0 mm
Картичка со дијаметар 10.0x3.5mm

За производот

Тип:
Други

Слични предлози