.

.

Прилагодено Лого За Ауди А3 8P 2.0 TFSI SPORTSBACK ламбда сензор кислород o2 сензори 0258006787/ 0258006788/ 06F906262N

Прилагодено Лого За Ауди А3 8P 2.0 TFSI SPORTSBACK ламбда сензор кислород o2 сензори 0258006787/ 0258006788/ 06F906262N

DEN 1551.36

Износ
Во продавницата.


Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Прилагодено Лого Кислород Сензор Цена 0258006787/ 0258006788/ 06 F906262 N Точка Бр : WAJ70280 Референтен Број : 0258006787/ 0258006788/ 06 F906262 N Примена : За Ауди А3 8 P 2.0 TFSI SPORTSBACK Големина : стандард Жица : 4 Должина : 500mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален Сензор
Примена : Направи Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За Ауди А3 2004 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2005 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2006 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2007 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2008 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2009 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2010 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2011 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2012 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин) За Ауди А3 2013 8 PA [2004-2013] Hatchback Hatchback 2.0 TFSI quattro 1984ccm 200 HP 147 KW (Бензин)
Производ фото :
Производ Структура :
Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица/4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлина-отпор кабли, електрични конектори и други компоненти. Шупливи напрсток во облик на керамички телото можат да бидат опремени со греалки, која е контролирана од страна на ECU да се загрее, кислород сензор кога издувни температурата е ниска. Сензор Жица Должина : Продажбата На Услугата :
Примерок Достапноста & Политика : Ние обезбедуваме бесплатни примероци и примерок трошоци ќе бидат надоместени од својата цел.
Гаранции/Гаранции/рокови и Услови : квалитетот на Производот гаранција е обезбедена и испорака е спроведена во рамките на пред-преговараат време. Плаќања на T/T или L/C се добредојдени.
Извоз/Увоз Обработка Поддршка : Сите извоз и увоз процеси се врши од страна на нашите сопствени превозот оддел. Ние нудиме осигурување, превозот, извоз документи и квалитет. Сите ние обезбеди врата-до-врата служба.
Испорака :
Контакт со нас на : Веб-страница : www.steadyanjin.en.alibaba.com Skype lin.hao668 Тел : 0086 (20) 362971809 Факс : 0086 (20) 362971809 E-mail : steadyanjin @ 163.com Add : B412, 839 Congyun Rd., Yongping Свети, Baiyun Dist., Гуангжу, Guangdong, Кина (Копно)

За производот

Бренд Име:
WAJ
Тип На Сензор:
Диференцијална Холцер

Слични предлози