.

.

2 парчиња погоден за носене Црна Гума за Форд Фокус Рачен Менувач Менувачот се Повлече Главата Черупка Опрема Shift Менувачот Пренос Rubbers

2 парчиња погоден за носене Црна Гума за Форд Фокус Рачен Менувач Менувачот се Повлече Главата Черупка Опрема Shift Менувачот

DEN 12230.00
DEN 13440.00
-9 %

Износ
Во продавницата.


2 парчиња погоден за носене Гума за Форд Фокус Рачен Менувач Менувачот се Повлече Главата Черупка Опрема Shift Менувачот Пренос Rubbers

За производот

Тип:
Вид Греење
Hysteresis:
standerd
Резолуција:
standerd
Бренд Име:
TIANBANG
Повторливост:
standerd
линеарна:
standerd
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
standerd
Мерен Опсег:
0-1 носители.5
Ford:
FORD FOCUS
черупка:
Гума
упатство:
Пренос
менувачот:
Погоден за носене
Mondeo:
фокус 2
фокус 3:
Автомобил Стил
автомобил-стил:
Црна
оригиналниот:
Автомобилската
Автомобил:
менувачот
опрема рачка:
Брзини

Слични предлози