.

.

10pcs QM3024M3 QM3024M M3024M 3ММ*3ММ QFN8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

10pcs QM3024M3 QM3024M M3024M 3ММ*3ММ QFN8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

DEN 189.12

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот магазин
Можете директно плаќање!Организира испорака!
Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.
Превозот и плаќање :
1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .
2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.
3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.
4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.
5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail .. Нашите Канцеларии и складишта
Рок на услугите
Испорака
За плаќање
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби.
Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО.
Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.
Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор на Медијацијата ќе биде процес веднаш и тоа трае 7-10 работни дена за да стигнат до вашата сметка.
Се враќа
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feeback е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобрите клиенти услуги.

За производот

Бренд Име:
BXV
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
QM3024M3
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
QFN

Слични предлози