.

.

(10piece) Нов ETA6003 QFN-16 Чипсет

(10piece) Нов ETA6003 QFN-16 Чипсет

DEN 352.80

Износ
Во продавницата.


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
ETA6003
Пакет:
QFN-16

Слични предлози