.

.

Бесплатен Превозот 10pcs/многу ACS758ECB-200B-PFF ACS758ECB-200-PFF ACS758ECB ACS758 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 10pcs/многу ACS758ECB-200B-PFF ACS758ECB-200-PFF ACS758ECB ACS758 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 1832.64

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 3 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

За производот

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SZHCKJ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
ACS758ECB-200-PFF
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
CB5

Слични предлози