.

.

6756 AON6756 ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 Mosfet 5X6MM Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме верзија

6756 AON6756 ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 Mosfet 5X6MM Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме

DEN 815.04

Износ
Во продавницата.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

За производот

Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AON6756
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Слични предлози