.

.

(10piece) Нов MDU1516 1516 QFN-8 Чипсет

(10piece) Нов MDU1516 1516 QFN-8 Чипсет

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MDU1516
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-8

Слични предлози