.

.

8990 APE8990GN3B ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-14 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

8990 APE8990GN3B ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-14 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 431.04

Износ
Во продавницата.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

За производот

Број На Модел На:
APE8990GN3B
Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Слични предлози