.

.

5pcs/многу Нови TLE4471 TLE4471G СОП-20 Авто PC одбор чип низок притисок диференцијални напонски регулатор HSOP-20

5pcs/многу Нови TLE4471 TLE4471G СОП-20 Авто PC одбор чип низок притисок диференцијални напонски регулатор HSOP-20

DEN 336.00

Износ
Во продавницата.

Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

За производот

Пакет:
SMD
Бренд Име:
FSXSEMI
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TLE4471G
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард

Слични предлози