.

.

4pcs D784031GC UPD784031GC-8BT Нови оригинални

4pcs D784031GC UPD784031GC-8BT Нови оригинални

DEN 468.00
DEN 492.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1. Ние не секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена. 2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш. Различни суфикси, пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж. 3. Ако имате голем број на нарачки,ве Молиме контактирајте со нас да се преговара за цената 4.По приемот на стоката,Ако тоа е наша грешка,Ние ќе го поправи нашите грешки,ве Молиме контактирајте со нас пред да поднесе спорови. 5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. 6. Ако постојат многу модели на линкот, ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MLLSE
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Пакет:
TQFP
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
UPD784031GC-8BT
Моќ Дисипација:
Стандард
Примена:
IC

Слични предлози