.

.

AM82801IUX SLB8N ( 5 парчиња/многу ) Бесплатен превозот BGA ЧИП Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

AM82801IUX SLB8N ( 5 парчиња/многу ) Бесплатен превозот BGA ЧИП Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 852.00
DEN 896.64
-5 %

Износ
Во продавницата.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

За производот

Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
AM82801IUX
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Слични предлози