.

.

НОВИ ДИЈАГОНАЛА ОКУЛАРОТ ЗА GTS-102 332 GTS-225 GPT-3102 ект ВКУПНО СТАНИЦИ

НОВИ ДИЈАГОНАЛА ОКУЛАРОТ ЗА GTS-102 332 GTS-225 GPT-3102 ект ВКУПНО СТАНИЦИ

DEN 6720.00

Износ
Во продавницата.

НОВИ ДИЈАГОНАЛА ОКУЛАРОТ ЗА TOPCON GTS-102 332 GTS-225 GPT-3102
ект ВКУПНО СТАНИЦИ
Бои : Црна
За удобно набљудувања на стрмни место, до зенит.
Одговара topcon 102 N 332 N 3002 3102 ект вкупно станици
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Превозот :
Ние Брод на Светот.
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни dayon плаќање примени.
Предмети се испраќаат од Хонг Конг користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20business дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и otherfactors, тоа може да трае до 30 дена.
Плаќање :
Ние го прифаќаме само.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата .
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 businessdays на аукција затворање.
Ние брод на вашата адреса. Ве молиме makesure вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Гаранција и Гаранција :
6 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе receiveyour објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние willsend ќе замена без дополнителни
бесплатно,или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, ќе canstill го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето thedefective објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај dutyor увоз доход.
Ние ќе ја напушти POSITIVEFEEDBACK по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сте notsatisfied со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во 2business ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратен вашиот emailand ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ifyou се согласувате со сите услови.

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
GTS
Состојба:
Нови

Слични предлози