.

.

Нови 60pcs 40 x 40 мм Рефлектор Лист Рефлексивни Лента Цел за вкупно станица

Нови 60pcs 40 x 40 мм Рефлектор Лист Рефлексивни Лента Цел за вкупно станица

DEN 1152.00

Износ
Во продавницата.

Answer : ___________________________ Note : default превозот е Економија Меѓународен Превозот која ВКЛУЧУВА следење на број.
Време На Испорака За Резиме На
Земја
Време На Испорака За Резиме На
Работни Дена(Празници не се вклучени)
5-8
9-12
13-16
17-19
20-22
Бизнис Дена + Викенд
5-9
10-14
16-20
18-23
25-30
Обединето Кралство
Точка Пристигна Сооднос
12. Известување за е-пошта на превозот потврда ќе бидат испратени до вас по вашата исплата е пристигна. Ако не сте задоволни со брзината на стандардниот превозот, ние сме среќни да се обезбеди други побрзо превозот или поврзаните услуги. Сепак, од вас се бара да платат за екстра надоместоци можат да се вклучат. Ве молиме да не известите вашите специфични барања ако треба.5%
Франција
Точка Пристигна Сооднос
10. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле нашите потврда по 1 ден од вашата целосна исплата испратени.
Забелешка : Ако не се прими предмети со над 15 работни дена, ве молиме да не известите. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса регистрирани или не се во нашата целосна наплата или замена политика.Нови 60pcs 40 x 40 мм Рефлектор Лист Рефлексивни Лента Цел за вкупно станица Нови 60pcs Рефлектор Лист 40 x 40 мм Рефлексивни Лента Цел за вкупно станица
Големина на : 40*40mm Пакет : 60pcs Рефлектор Лист
Плаќање Опис прифаќаме плаќање само.0%
Австралија
Точка Пристигна Сооднос
20. Ние сме среќни да понуди една понуда за поштенски трошоци врз основа на вашето барање, односно : препорачана пошта (вклучува следење на број) услуга, осигурување или да ја Изразат Меѓународна Служба.0%
Бесплатен превозот
Време на испорака : САД, Канада, Австралија, Западна и Северна Европа 7-15 Дена, Друга земја 5-27 работни Дена
Превозот адреса : ве Молам, бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса. Ние ќе ја објавите на објектот во рок од 1 работен ден ја користите стандардната превозот, освен ако не известите на дополнителна услуга ви е потребно. Ние брод на одобрени адресата дадена во или плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса или е точно.
Испрати Време : Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од приемот расчисти исплата. Проценетите време да пристигне во вашата земја ќе биде околу : 7-15 дена во САД, Америка & Европ; 5-10 работни дена во Азија Соседите; 8-27 работни дена во други земји. Прекугранична Трговија, преку Канал Ефект
.0%
Сад
Точка Пристигна Сооднос
8.0%
Канада
Точка Пристигна Сооднос
4.

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Состојба:
Нови

Слични предлози