.

.

100 ја Поставува Пчела Опрема Кралицата кафез 7,6 cm 2.6 cm дијаметар На нова опрема за пчеларството Инсекти алатки трговија на големо Пчела внесувач

100 ја Поставува Пчела Опрема Кралицата кафез 7,6 cm 2.6 cm дијаметар На нова опрема за пчеларството Инсекти алатки трговија

DEN 792.00
DEN 1761.12
-55 %

Износ
Во продавницата.

Пчела алатка, кралицата кафези Материјал : Високо квалитетни пластични Висина : 7,6 cm Дијаметар : околу 2,6 cm Пакување : 100 КОМПЈУТЕРИ Инструкции : Плус фиксен внатрешноста на капак, а потоа восок восок првенство, Па Wangtaipu купот на устата малку повисока од лимитот Кога пчели залак Wangtaipu тенки, се стави во кафезот во berms кралот, Пушеле мед сунѓер, маска за да се покријат и кралот издадени кога Одделот ќе биде во можност да јадат мед. Ако ви требаат повеќе, ве молам напишете ми! ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

За производот

Големина:
M
Тип:
инсекти
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Пластични
Име:
Пчела алатка кралицата кафези
боја:
Бела

Слични предлози