.

.

11.7*8.6*9.5 cm мравка фарма acryl, мравка гнезда вила нови миленичиња напредни мравките фрам манија куќа инсекти мравките Одгледување

11.7*8.6*9.5 cm мравка фарма acryl, мравка гнезда вила нови миленичиња напредни мравките фрам манија куќа инсекти мравките Одгледување

DEN 957.00
DEN 1007.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Answer : ___________________________ Note : мравка гнездо само не вклучуваат мравка,како стаклена цевка е многу лесно скршени за време на породувањето,тоа не е inluded големина на : 11.7*8.6*9.5 cm

За производот

Бренд Име:
Leane Creatief
Материјал:
Пластични
Тип:
инсекти

Слични предлози