.

.

6.58*4.27 mm 50pcs гума печат oring инјектор за гориво поправка комплет одговара за делфи втора генерација на млазницата OEM25335146 (АЈ-O2211)

6.58*4.27 mm 50pcs гума печат oring инјектор за гориво поправка комплет одговара за делфи втора генерација на млазницата OEM25335146

DEN 264.00
DEN 277.44
-5 %

Износ
Во продавницата.

Опис на о-прстени 50pcs гума печат oring инјектор за гориво поправка комплет одговара за делфи втора генерација на млазницата OEM25335146 (АЈ-O2211) Користи на инјектор поправка комплет големина : 6.58*4.27 mm единица тежина : 0.93 g материјал : viton viton материјал resistent висока темп.повеќе од 200 Centigrade,висока носат ,отпорни на гориво и масло . боја : црвена
Пакување : Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .50pcs во polyness zip-заклучување на торба,а потоа ставете лебл дека со дел НЕ.и количина,а потоа се стави во голема торба .последниот пакет со меур плик торба
.Според вашите барања на paking
Превозот и Испорака : многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни. Здраво ,драги ви благодариме за вашата цел 1,прво треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса. Така ќе треба да се почека во 2-9 работни дена откако ќе го постави цел ,а потоа ние ќе им даде на вашиот следење БР. 2, ние не сме одговорни за трошоци во дестинација. 3,Pls проверете со вашиот царинските за посебни давачки пред цел, ако тоа е потребно . **** Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рамките на 27 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да го испита Плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.Ви благодариме 1. Кредитна 2. СМЕТКА 3. PAYPAL 4. Оценувањето на плаќање. За твое : Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали. tks за пребарувате!! aslo имаме продажба поправка колекции ,и многу големината на viton о-прстени .pls контактирате доколку ви треба ,tks !

За производот

is_customized:
yes
Објектот Должина:
6.58*4.27mm
Chevy-Година:
1994 година
Бренд Име:
ayounes
Материјал Тип:
VITON
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Chevrolet Модел:
Chevy
Објектот нема:
АЈ-O2211
боја:
Црвена
Големина:
6.58*4.27 mm
Тип На Објект:
инјектор за гориво

Слични предлози