.

.

500pieces инјектор за гориво филтер за Рено /Suzuki Swift 195500-2160 0280150661 1.0 L ( АЈ-F1111)

500pieces инјектор за гориво филтер за Рено /Suzuki Swift 195500-2160 0280150661 1.0 L ( АЈ-F1111)

DEN 2831.52

Износ
Во продавницата.

ОПИС :
500pieces инјектор за гориво филтер за Рено /Suzuki Swift 195500-2160 0280150661 1.0 L ( АЈ-F1111)
Големина на : 24.85*16.55*7.75 мм
крајот линија : 3
единица тежина : 1.3 g
MOQ : 50pieces
ПАКУВАЊЕ : 1.100 компјутери во polyness zip-заклучување на торба ,а потоа ставете лебл дека печатење на дел НЕ.и квантитетот на вреќа 4.Според вашите барања за пакување
ПРЕВОЗОТ :
1,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.EMS
3.ТНТ
4.e-пакет
5.DHL
6.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор ИСПОРАКА :
1. 3-7days откако доби на вашата исплата . ПЛАЌАЊЕ :
1. Alipay
2. СМЕТКА
3. PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ : Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали. Ви благодариме за вашето пребарување!!

За производот

Clio-Година:
2003,2004,2005,2002,2006,2007
Објектот Должина:
24.85*16.55*7.75mm
Бренд Име:
ayounes
Материјал Тип:
Најлон
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Рено Модел:
Clio
is_customized:
yes
color1:
Зелена
Големина:
24.85*16.55*7.75 мм
Тип На Објект:
вбризгување на гориво

Слични предлози