.

.

Висок квалитет на Инјектор за Гориво млазницата за ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Jetta БОРА ШКОДА FABIA OCTAVIA SEAT IBIZA ОЕМ.:0280155995,06A906031AC

Висок квалитет на Инјектор за Гориво млазницата за ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Jetta БОРА ШКОДА FABIA OCTAVIA SEAT IBIZA ОЕМ.:0280155995,06A906031AC

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

Објектот на Име на Инјектор за Гориво, за Вбризгување на Млазницата Објектот Нема HXFI-133 ОЕМ број 0280155995,06 A906031 AC Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" / СЕДИШТЕ / "ШКОДА"
Answer : ___________________________ Note : Сите на гориво инјекторите се отстранува од оригиналната автомобил, не се нови, но сите може да се користи, пред да се испрати ние ќе го провериме тоа.Ако не може да се прифати, немојте да го купат!

За производот

Бора-Година:
2009,2007,2006,2010,2008
Материјал Тип:
Пластични
Фолксваген Модел:
Бора
Објектот Должина:
6.5cm
Бренд Име:
GORST
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
is_customized:
/
Автомобил Производител:
Фолксваген

Слични предлози