.

.

Автомобил/Автомобили Висок квалитет на Инјектор за Гориво млазницата ОЕМ.:0280155749 9177122 за SAAB 9-5 2.3

Автомобил/Автомобили Висок квалитет на Инјектор за Гориво млазницата ОЕМ.:0280155749 9177122 за SAAB 9-5 2.3

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

Објектот на Име на Инјектор за Гориво, за Вбризгување на Млазницата Објектот Нема HXFI-131 ОЕМ број 0280155749 Одговара за SAAB 9-5 2.3
Answer : ___________________________ Note : Сите на гориво инјекторите се отстранува од оригиналната автомобил, не се нови, но сите може да се користи, пред да се испрати ние ќе го провериме тоа.Ако не може да се прифати, немојте да го купат!

За производот

Материјал Тип:
Други
is_customized:
no
Објектот Должина:
6
Бренд Име:
GORST
За Возило Брендови/Модел:
Saab
Saab Модел:
9-3X
9-3X-Година:
2011,2010
Автомобил Производител:
Saab

Слични предлози