.

.

FS Бензински системи за Вбризгување на Млазницата FJ10596 ОЕМ 17125097 779059112

FS Бензински системи за Вбризгување на Млазницата FJ10596 ОЕМ 17125097 779059112

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

За производот

Материјал Тип:
17125097
Amarok-Година:
2010
Објектот Должина:
FJ10596
is_customized:
17125097
Бренд Име:
PABOKAY
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Amarok
PABOKAY:
FJ00062

Слични предлози