.

.

8 ПАРЧИЊА x ИНЈЕКТОР за ГОРИВО IWP143 8200128959 35929 501-026-02Y 75112142 50102602 805001571701 501.026.02 0280158170

8 ПАРЧИЊА x ИНЈЕКТОР за ГОРИВО IWP143 8200128959 35929 501-026-02Y 75112142 50102602 805001571701 501.026.02 0280158170

DEN 3763.00
DEN 5375.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

За производот

Објектот Должина:
iwp143
Amarok-Година:
2010
is_customized:
iwp143
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
IWP143
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok
PABOKAY:
FJ0003

Слични предлози