.

.

28239295,9308-622B гориво заеднички железнички инјектор испорака вентил склопови и телото вентил сет,9308z622B/9308622B КОНТРОЛА ВЕНТИЛ ASSY

28239295,9308-622B гориво заеднички железнички инјектор испорака вентил склопови и телото вентил сет,9308z622B/9308622B КОНТРОЛА

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

За производот

Amarok-Година:
2010
is_customized:
28239295
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
28239295
Материјал Тип:
28239295
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok

Слични предлози