.

.

2017 топла продажба 12 инчен солиден pc индустриски екран на допир за работни алатки со j1900 процесорот ,2G RAM,32 G SSD

2017 топла продажба 12 инчен солиден pc индустриски екран на допир за работни алатки со j1900 процесорот ,2G RAM,32 G SSD

DEN 21120.00

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. Qual-core Инте l Celeron J1900 2 Ghz
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација :
Модел
TPC-120 C
големина на екранот
AUO 12 инчен
Приказна површина
305 x 203 mm
Резолуција
1024*768
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Bay Трага голема брзина индустриски тип
ПРОЦЕСОРОТ
Intel Celeron J1900 2 Ghz
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7 /win8/linux
LAN
1*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
црна/siver
Моќност
100 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
6 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Нарачка Информации :
Дел No :
TPC-120 C
Опис :
12" 450 cd/m2 1024x768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Celeron J1900 2 Ghz
Qual core 2 GHz, Resistive touch screen, on-board 2 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , Излез : 12 VDC,5;
4 x на Монтирање на Комплет
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :

За производот

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPC-120C
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Celeron J1900 2Ghz
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
IO:
2xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI
Складирање:
SSD32 Gb / 2Gb Ram меморија
OS:
Windows 7 /8/XP/Linux
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Слични предлози