.

.

PIPO X8 Двоен оперативен СИСТЕМ на Допир за Мини PC Таблет Intel Z3736F Quad Core Windows 8.1 Андроид 4.4 2G RAM меморија 32G SSD

PIPO X8 Двоен оперативен СИСТЕМ на Допир за Мини PC Таблет Intel Z3736F Quad Core Windows 8.1 Андроид 4.4 2G RAM меморија 32G

DEN 11040.00

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
PIPO X10 Mini PC Windows 10 ТВ Кутија Z8300 Quad Core Мини Кутија 2 G RAM меморија 32 G ROM HDMI Медиуми Кутија Bluetooth Win10
Спецификација :
Pi Po X10 10,8 " Медиумите Кутија/Smart TV Кутија/Мини Кутија.
ПРОЦЕСОРОТ : Intel цреша трага Z8300 quad core, максимум до 1.84 GHz, стабилен и сигурен.
карактеристики на 10.8 инчен LCD дисплеј.
резолуција : 1920x1280 пиксели./speicher : 2 G RAM меморија 32 G ROM
bluetooth конективност : Лесно се спарување со повеќето Bluetooth-от уреди (компјутер, мобилен телефон, тастатура, и други).
Power plug : US / EUNetzstecker е 100% оригинални од pipo фабрика кога sie UK или АУ, да ни оставите порака, ние може да додадете адаптери за нив.
Производ преглед :
Производ функција :
Пакување & Испорака
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

За производот

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Цреша трага Z8300 Quad Core
IO:
4*USB +1*LAN+1*HDMI
Резолуција:
1920x1280
Осветленоста:
500 cd/m2
Екранот:
10.8 инчен екран на Допир
RAM меморија:
2G
OS:
Windows10
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Слични предлози