.

.

200MW дебели зрак ласерски зелени ласерски цевка модул за позиционирање инструмент индикатор

200MW дебели зрак ласерски зелени ласерски цевка модул за позиционирање инструмент индикатор

DEN 2544.00

Износ
Во продавницата.

Како место на производот може да биде предаден во рок од еден ден по уплатата е во продавница.
2, се обрне внимание на користењето на животната средина, не треба да се користи прашина или магла сериозна ситуација, да се избегне остатоци заглавени на извозот на стаклена површина, ефекти на зрак квалитет.Квалитетот на нашите производи е сигурен, разумна цена и опремени со внимателен услуга по продажбата.

За производот

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Напон:
3V
Бренд Име:
YOQI
Број На Модел На:
Македон-ски-01

Слични предлози