.

.

3V 5V punctate зелени ласерски модул за позиционирање светло зелени ласерски укажува светилка комора 532nm50MW ласерска

3V 5V punctate зелени ласерски модул за позиционирање светло зелени ласерски укажува светилка комора 532nm50MW ласерска

DEN 1248.00

Износ
Во продавницата.

Може да се прилагоди според условот на купувачи, може да преземе наредби, добредојдовте на мало и големо! Најголемиот дел цена е со преференцијален третман.
1, ласерски очи не светло во предната, не гледајте директно во светлината дупка. Ако имате било какви прашања на производот, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се населат во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации не е добро, ние ќе ви даде задоволителен одговор, ви благодариме! 5. 2, се обрне внимание на користењето на животната средина, не треба да се користи прашина или магла сериозна ситуација, да се избегне остатоци заглавени на извозот на стаклена површина, ефекти на зрак квалитет.
Punctate зелени ласерски модул 50 MW
Големина : 65*32*32-милиметри
Површински третман : црна елоксирани
Излез бранова должина : 532 nm
Излезна моќност : 50m W
Колото контрола : ACC
Работен напон : DC=3 V
Работат на струјата : 500m A ~ 600m A
Работна температура : +20 степени за да се В
Температура на чување : -20 степени до 60 C
Место форми : точка
Зрак : континуирано линеарна форма
Режим на фокус : фиксен фокус
Опис : factory default место фокус во 15 метри, што е 15 метри до точка 15*15mm
Опсег : 2000 метри
Работно време : на собна температура (25 СТЕ В) погоре одржлив осветлена 4 часа, телото треска блиску до повторна употреба по ладење, така што е погодна за животот на производот. Како место на производот може да биде предаден во рок од еден ден по уплатата е во продавница.
Зрак renderings во чад реалност, со темно услов за повикување само, ласерската светлина греди видливост поврзани со ласерски моќ средина светлината, Wangwang советодавни детали
За ласерски позиционирање, опсег пронаоѓач, медицинска опрема, реквизити, бар КТВ декорација, електронски производство на DIY љубовници, сите видови на индустриски идентификација, локатор, индустриски инструменти и опрема, ласерски покажувач, предавање на тест извор на светлина, ласерски извор на светлина и други демонстрации. Квалитетот на нашите производи е сигурен, разумна цена и опремени со внимателен услуга по продажбата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и пет ѕвездички, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние може да ви даде друг, но купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.Купувачот фотографирани пред стоката, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди дали постојат стоки, со цел да се спречи недостигот на одложување вашето време, но се општо место.

За производот

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Број На Модел На:
Македон-ски-03
Напон:
3V
Бренд Име:
YOQI

Слични предлози