.

.

3V 5V 12V punctate зелени ласерски модул за позиционирање светло зелени ласерски укажува светилка комора 532nm ласерски 10MW

3V 5V 12V punctate зелени ласерски модул за позиционирање светло зелени ласерски укажува светилка комора 532nm ласерски 10MW

DEN 864.00

Износ
Во продавницата.


Нашата продавница за фабрика-штекер продавници, главниот црвена, зелена, сина ласерски модул, висока моќност ласерски; Црвена, зелена и сина боја ласерски факел; Светлина, ласерски додатоци, LED светлата фаза, КТВ бар фаза светла, итн. 3, по употребата треба да се стави во децата да го достигне, па како да се избегне случајно повредата.

За производот

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Напон:
3V
Бренд Име:
YOQI
Број На Модел На:
г-07

Слични предлози