.

.

Брануваа парк,забавен брануваа додатоци,Брануваа душеци,деца скокање нето,прилагодени на брануваа нето,црна Скок мрежа

Брануваа парк,забавен брануваа додатоци,Брануваа душеци,деца скокање нето,прилагодени на брануваа нето,црна Скок мрежа

DEN 4560.00

Износ
Во продавницата.


Ве молиме мерење на големината, контактирајте со нас, добредојдовте на сопствени квадрат или круг.
И проверете ги најновите товар
Стандардната големина : 1.8*1.8 m(плоштад)-48 железни обрачи

За производот

боја:
Круг, Квадрат
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
tt
is_customized:
Yes
категорија:
Голем Брануваа
Возраст:
>3 Години
Тип:
затворен игралиште

Слични предлози