.

.

отворено забавен игралиште опрема CE/TUV/SGS YLW049

отворено забавен игралиште опрема CE/TUV/SGS YLW049

DEN 136080.00

Износ
Во продавницата.

Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање.Можете да контактирате со нас за да се здобијат со PDF Каталогот и Фактура и превозот цена во вашата земја 3. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. После полирање обработка, сите остри агли се заоблени и мазни. И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm.испорака на трошоците покажува онлајн не е конечната цена!ве молиме контактирајте со нас за конечната цена! YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години.производство треба 7-15days 2.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!.
YLW забава на отворено игралиште опрема за децата и семејствата 780*500*410cm препорачува возраста на корисниците : 3-12 години капацитет : 15-35 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm.

За производот

Тип:
Игралиште За Деца
Број На Модел На:
YLW049
is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Материјал:
Пластични Игралиште
Големина:
780*500*410cm
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
Пластични Игралиште,gavanized челични цевки и нето
Име:
Игралиште За Деца

Слични предлози