.

.

Добар квалитет отворено гумени слајд за деца и возрасни

Добар квалитет отворено гумени слајд за деца и возрасни

DEN 66120.00
DEN 69600.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300-500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многу
Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Обезбедување на производство распоред фотографии за да се осигура дека вие знаете секој процес Нудејќи им професионална еден на еден обезбедувач и одговарање на E-mail во рок од три часа. Ние ќе се проверка на квалитетот на стоката пред пратката.
ПРОИЗВОД DESCRIPITON
Објектот
гумени slide
Материјал
Издржливи ПВЦ церада(пожар-retardant,водоотпорен,не-токсични,УВ и стареењето отпор)
Големина
може да се прилагоди
Логото
може да се прилагоди
Занаетите
Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол
Уметнички дела
Дигитално печатење и имитира за лого,карактер,темата
Соодветна возраст
3-16 години
Користење место
Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму.
Локација услови
Релативно мазна,без остри предмети
Додатоци
CE/UL компресор,поправка kit(ПВЦ церада ленти во различни бои и лепак),земјата лист
Гаранција
3years
Време на полнење
3-5 минути ,зависи од големината
Пакување
Две меки ткива,тепих внатре и PVC кеса надвор
брод стр ing рок
Од страна на морето,од воздух,од express и така натаму
Рок на плаќање
Т/T 30% однапред,биланс по фотографии потврда,Western Union,L/C и така натаму
Слични Производи :

За производот

Тип:
Игралиште За Деца
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
Број На Модел На:
XZ-SB-32
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
отворено гумени slide :
Гумени Slide
commerical гумени slide:
отворено забава
Спорт:
Гумени Игралиште

Слични предлози