.

.

се прилагодите затворен DIY ЕП тули изградба на игралиште за промет на Големо еколошки ЕП блокови мол игра област YLW-EPP0326

се прилагодите затворен DIY ЕП тули изградба на игралиште за промет на Големо еколошки ЕП блокови мол игра област YLW-EPP0326

DEN 381600.00

Износ
Во продавницата.


деца DIY ЕП блокови затворен мека игралиште опрема
Ве молиме истакна : цената се покажува по една квадратни метри,не целото игралиште цена.
не направи цел на овој линк,ако не и било која загуба причина ќе биде одговорен од страна на купувачот!
дали контактирате со нас пред вашата нарачка!
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации околу ова ЕП игралиште,ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.
Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација. Тоа е генерално се вклучуваат oceanball базен одбиени, слајд, простор-време тунелот, замав топката,мајмун бар, театар , ракета, платформа брануваа и така натаму. Тоа е обичен ,жива, прекрасен свет, кој е нов избор за деца.
На ЕП DIY игралиште Предности :
1. ЕП е краток за проширена полипропилен, тоа е еден вид на високо кристален полимер и гас композитни материјали, со својот уникатен и супериорни перформанси да стане нов компресија бафер материјали за изолација. 2. Мала тежина, добра еластичност, heatproof, без мирис, 100% рециклирање и животната средина. 3. Ние се создаде овој производ со корејски дете експерт. Не индустриски дамка и не отров. 4. Водоотпорен и лесно да се чисти, погодно да се движат насекаде ви се допаѓа. 5. Шарени и флексибилни градежни блокови инспирира децата' интерес и талент.

За производот

Бренд Име:
YLWCNN
категорија:
Лавиринт
Материјал:
Пластични Игралиште
Тип:
затворен игралиште
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YLW-EPP0326
Возраст:
>3 Години
Големина:
8*10m(прилагоди)

Слични предлози