.

.

Игралиште за деца ПВЦ гумени слајд скокање нешто големо за деца

Игралиште за деца ПВЦ гумени слајд скокање нешто големо за деца

DEN 49248.00
DEN 51840.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300-500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многу
Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Обезбедување на производство распоред фотографии за да се осигура дека вие знаете секој процес Нудејќи им професионална еден на еден обезбедувач и одговарање на E-mail во рок од три часа. Ние ќе се проверка на квалитетот на стоката пред пратката.
ПРОИЗВОД DESCRIPITON
Име на производ Погоден за деца и возрасни да се игра игралиште за деца гумени слајд Изглед Како слики или прилагодено Боја Може да се прилагоди ОЕМ Да Материјал Високо квалитетни ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути начин на Плаќање T/T ,L/C,D/A,D/T,Western Union,paypal, Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор Додатоци УЛ/CE одобрено компресор,печ колекции,инструкции време на Испорака 7-15 работни дена (според вашата нарачка количина) Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.

За производот

боја:
6x4x5m, 7x5x5m, 7x5.5х5.5m
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Број На Модел На:
XZ-S-0801
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Бренд Име:
DINGYURUI
Тип:
Игралиште За Деца
пвц гумени slide:
гумени slide
дете и возрасни :
отворено забава
Големина:
L*W*H

Слични предлози