.

.

Европскиот Стандард деца отворен пластични игралиште за парк/училиште/заедница/градина двор деца рај објект YLW-OUT171061

Европскиот Стандард деца отворен пластични игралиште за парк/училиште/заедница/градина двор деца рај објект YLW-OUT171061

DEN 443040.00

Износ
Во продавницата.

И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм.испорака на трошоците покажува онлајн не е конечната цена!ве молиме контактирајте со нас за конечната цена! YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години.производство треба 7-15days 2. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја.
YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1450*1000*580cm препорачува возраста на корисниците : 3-12 години капацитет : 25-45 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!
. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година.Можете да контактирате со нас за да се здобијат со PDF Каталогот и Фактура и превозот цена во вашата земја 3. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година.

За производот

боја:
слајд, целиот сет
Тип:
Игралиште За Деца
Број На Модел На:
YLW-OUT171061
is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Материјал:
Пластични Игралиште
Големина:
1450*1000*580cm
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
силна Пластика Игралиште,gavanized челични цевки
Име:
Игралиште За Деца
испорака:
Од страна на морето

Слични предлози