.

.

гумени џунгла отскокнување

гумени џунгла отскокнување

DEN 57600.00

Износ
Во продавницата.

деца гумени кенгура
нешто големо за продажба
Големина : 4*3*3m
MOQ : 1 парче
кенгура тема може да биде изменета
Commericla гумени кенгура
цртан филм гумени нешто големо за продажба
Супериорен квалитет и Конкурентна цена
Големина
4*3*3m
MOQ :
1pc
Материјал
0.55 mm Платон ПВЦ
Панел
Различни панел можете да изберете, како toy story, Дора на explorer, мики,kongfu panada,принцеза и така натаму.
Компресор
CE или УЛ - Потврдија воздушниот компресор
Вашиот дизајн Поздравуваме вашиот дизајн, ние може да произведе според вашето барање
Додатоци
поправка колекции.материјал, лепак итн.
Време на испорака
7-14days Гаранција 2 години Користење за Роденден, Изнајмување
Пакет
PVC кеса , двојно мека пакување
Плаќање
ТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western union

За производот

категорија:
Голем Брануваа
Материјал:
Гумени Игралиште
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
TKB
Тип:
Игралиште За Деца
боја:
шарени
Големина:
приспособен
дизајн:
Животните
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози