.

.

Европскиот Стандард деца отворен пластични игралиште парк деца рај објект вила покривот игра опрема YLW-OUT171065

Европскиот Стандард деца отворен пластични игралиште парк деца рај објект вила покривот игра опрема YLW-OUT171065

DEN 408000.00

Износ
Во продавницата.

И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард.производство треба 7-15days 2. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. После полирање обработка, сите остри агли се заоблени и мазни. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm.испорака на трошоците покажува онлајн не е конечната цена!ве молиме контактирајте со нас за конечната цена! YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години.Можете да контактирате со нас за да се здобијат со PDF Каталогот и Фактура и превозот цена во вашата земја 3. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!
.
YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1280*800*590cm препорачува возраста на корисниците : 3-12 години капацитет : 25-45 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm.

За производот

боја:
слајд, целиот сет
Тип:
Игралиште За Деца
is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
YLW-OUT171065
Материјал:
Пластични Игралиште
Големина:
1280*800*590cm
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
силна Пластика Игралиште,gavanized челични цевки
Име:
Игралиште За Деца
испорака:
Од страна на морето

Слични предлози