.

.

се прилагодите мека внатрешна трговија на Големо игралиште мека ЕП блокови мол игра област DIY пластични затворен големи пластични блок паркови YLW-EPP0325

се прилагодите мека внатрешна трговија на Големо игралиште мека ЕП блокови мол игра област DIY пластични затворен големи пластични

DEN 4752.00

Износ
Во продавницата.


деца DIY ЕП блокови затворен мека игралиште опрема
Ве молиме истакна : цената се покажува по една квадратни метри,не целото игралиште цена.
не направи цел на овој линк,ако не и било која загуба причина ќе биде одговорен од страна на купувачот!
дали контактирате со нас пред вашата нарачка!
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации околу ова ЕП игралиште,ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.
Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација. Тоа е генерално се вклучуваат oceanball базен одбиени, слајд, простор-време тунелот, замав топката,мајмун бар, театар , ракета, платформа брануваа и така натаму. Тоа е обичен ,жива, прекрасен свет, кој е нов избор за деца.
На ЕП DIY игралиште Предности :
1. ЕП е краток за проширена полипропилен, тоа е еден вид на високо кристален полимер и гас композитни материјали, со својот уникатен и супериорни перформанси да стане нов компресија бафер материјали за изолација. 2. Мала тежина, добра еластичност, heatproof, без мирис, 100% рециклирање и животната средина. 3. Ние се создаде овој производ со корејски дете експерт. Не индустриски дамка и не отров. 4. Водоотпорен и лесно да се чисти, погодно да се движат насекаде ви се допаѓа. 5. Шарени и флексибилни градежни блокови инспирира децата' интерес и талент.

За производот

Бренд Име:
YLWCNN
категорија:
Лавиринт
Материјал:
Пластични Игралиште
Тип:
затворен игралиште
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
YLW-EPP0325

Слични предлози