.

.

13.8*7.8*2.4 Топла Продажба На Отворено Игра Гумени Сапун Фудбал Поднесена

13.8*7.8*2.4 Топла Продажба На Отворено Игра Гумени Сапун Фудбал Поднесена

DEN 49248.00
DEN 51840.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Детали за производот на надувување отскокнување куќа : Бренд Joyinflatable Големина 13.8 X7.8 X2.4m Тежина
108 Килограми за фудбал поднесена и од 21kgr. за компресори Пакување јачина од 90*80*80см за фудбал претставки и 50*49*50cm за компресор Боја исто како слика или по барање на Сопствени desigh Достапни Meterial ПЛАТОН ПВЦ церада 0.55 mm дебелина,ја исполнува EN71,ASTMcertification, УВ заштита на Воздушниот компресор 220-240 V за CE и 110-120 V за УЛ Додатоци Воздушен компресор,поправка на тоа,земјата ноктите,песок и кеси. Рок на плаќање 50% депозит,fullfill билансот по завршувањето на производство. Време на испорака 7-9days по уплатата приемот на Превозот Што се предвидени еден-стоп услуга,може да организира превозот по море, со авион или од експрес,во зависност од вашата потреба.
Нашата компанија информации :

За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
joyinflatable
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
is_customized:
Yes
Тип:
затворен игралиште

Слични предлози