.

.

2017 Висок Квалитет на Новиот Дизајн пречка Гумени Слајд, Маратон Игра

2017 Висок Квалитет на Новиот Дизајн пречка Гумени Слајд, Маратон Игра

DEN 85044.00
DEN 89520.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

55 мм ПВЦ, доведе слободни, водоотпорен, пламен ретардација, отпорни на абење,УВ-заштита, и боја исчезнат отпорни
· Комерцијални Двојно Шевови
· Армирано-X-Ткаат во Стрес Области
· X-Ткаат Тешки 500 D Материјали
· Рампата За Влез
· Вклучува - Компресор, Удели, и Печ за Полнење
· Тежина без Компресор - 200 кг
Боја за да изберете :
Додатоци :
1.
Издувните време е до потрошувачка, тоа трае 10-15 минути.
2017 Висок Квалитет на Новиот Дизајн пречка Гумени Слајд, Маратон Игра
Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300-500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многу
Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети.
Инсистирајќи на високи стандарди за квалитет и угостителство кон потребите на пазарот во време, имаме развиена стотици големи гумени играчки. Поправка закрпи
4. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена.што е материјал од отскокнување куќа ?
Со висок квалитет и нето ПВЦ материјал.
ПРОИЗВОД DESCRIPITON
Објектот
гумени slide
Материјал
Издржливи ПВЦ церада(пожар-retardant,водоотпорен,не-токсични,УВ и стареењето отпор)
Големина
може да се прилагоди
Логото
може да се прилагоди
Занаетите
Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол
Уметнички дела
Дигитално печатење и имитира за лого,карактер,темата
Соодветна возраст
3-16 години
Користење место
Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму. Ние ќе се проверка на квалитетот на стоката пред пратката. Правила за безбедност
Слични Производи :
Answer : ___________________________ Note :
Погоден е за деца на возраст од 3-16.
Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал. ако играте во ненадејна на електричната енергија, нема да предизвика штета на децата?
За да не предизвика повреда на децата. Со продажбата на мрежа во целата земја, како водечка компанија во индустријата, нејзините производи се извезуваат во Кореја, Јапонија, Тајланд, Малезија, Европа, Америка и во Кина Тајван.Кориснички логоа може да се печати на шатор ткаенина според вашите барања.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Отскокнување куќа за деца кои играат?
Погоден е за деца на возраст од 3-16. Овој материјал е еден вид на професионални гумени крпа, добра ладно отпор, може да стигне до 40 степени под нулата ниска температура; пламен retardant перформанси е добро, 5 секунди далеку од огнот.

За производот

Тип:
Игралиште За Деца
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
XZ-Т-0811-03
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Име на производ:
Пречка Гумени Slide
боја:
Може да се прилагоди
Големина:
8*4*6m
Материјал:
ПВЦ
државната:
Целосна НОВА
Тип:
Гумени Slide
логото:
Може да се прилагоди
сертификација:
EN71
Гаранција:
3Years
компресор:
за слободни

Слични предлози