.

.

Најниска цена ! ! 1.2 m со дијаметар фудбал меур/меур фудбал, бесплатен превозот

Најниска цена ! ! 1.2 m со дијаметар фудбал меур/меур фудбал, бесплатен превозот

DEN 7344.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
1. Монтажни ремени кои може да се симнат и да се чистат лесно!
2. Професионален дизајн за меур soccers.
3. Супер квалитет и најдобра услуга.
4. Топки доаѓаат во различни бои.
5. Меур фудбал прави да се вртат, испитување и има срдечна се смеат сите на патот.
6. Тие се побезбедни од фудбал и се многу полесни од било кој друг вид спортска опрема.
7. Овие посебни надуени топки заштити од секој агол и ви овозможува да уживате во играта.
Опис :
Име на производ Топла продажба на евтини Монтажни Рака половина боја човечки големина тело надувување балон фудбалска топка за фудбал Материјал 0.8 мм ПВЦ Додатоци за Поправка колекции Дијаметар Кол 1.2 m MOQ 1 buc Техника Професионални се прилагоди и топлина запечатување Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 време на Испорака 3 -7 работни дена OEM Услуга : Да Гаранција 1 година
Слики на меур фудбал :
ПАКУВАЊЕ :

За производот

Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
Тип:
Игралиште За Деца
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TKBS
Возраст:
>6 Години
категорија:
меур фудбал

Слични предлози