.

.

1.2 m шарени гумени ПВЦ меур фудбал одговара bumperz топка

1.2 m шарени гумени ПВЦ меур фудбал одговара bumperz топка

DEN 7344.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
1. Монтажни ремени кои може да се симнат и да се чистат лесно!
2. Професионален дизајн за меур soccers.
3. Супер квалитет и најдобра услуга.
4. Топки доаѓаат во различни бои.
5. Меур фудбал прави да се вртат, испитување и има срдечна се смеат сите на патот.
6. Тие се побезбедни од фудбал и се многу полесни од било кој друг вид спортска опрема.
7. Овие посебни надуени топки заштити од секој агол и ви овозможува да уживате во играта.
Опис :
Име на производ Топла продажба на евтини Монтажни Рака половина боја човечки големина тело надувување балон фудбалска топка за фудбал Материјал 0.8 мм ПВЦ Додатоци за Поправка колекции Дијаметар Кол 1.2 m MOQ 1 buc Техника Професионални се прилагоди и топлина запечатување Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 време на Испорака 3 -7 работни дена OEM Услуга : Да Гаранција 1 година
Слики на меур фудбал :
ПАКУВАЊЕ :

За производот

Број На Модел На:
TKBS
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Тип:
Игралиште За Деца
категорија:
меур фудбал

Слични предлози