.

.

Деца затворен мека непослушен замокот игралиште структура парк со електрична предмети YLW-IN171039

Деца затворен мека непослушен замокот игралиште структура парк со електрична предмети YLW-IN171039

DEN 999999.99

Износ
Во продавницата.


затворен игралиште,деца мека игра структура
Структура Материјал : високо квалитетни ПВЦ Инженер пластика со челични цевки
Големина : 1625 *1125*375cm капацитет : 20-40 лица
Сертификат : CE,TUV, EN1176,SGS
Ве молиме имајте во предвид : ова игралиште за деца е многу голема,треба да се испораката од страна на морето,па ве молиме да не направи цел пред да контактирате со нас за финалето превозот цена од морето,ако сте заинтересирани во оваа игралиште,ве молиме контактирајте со нас!
1.компонента :
топката базени, брануваа, слајдови, синџир мост,брзина-време тунели,мека скали,различни цевки, игра панели и така натаму.
2.материјал :
а,пластични дел : LLDPE(увезени од Кореја),ротациона мувла.
b,метал дел : поцинкуван челик.
c,мека дел : сунѓер,дрво,покриени со PVC.
Ве молиме истакна : ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.
На забавен затворен игралиште играчки основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација. Тоа е генерално се вклучуваат oceanball базен, одбиени, слајд, простор-време тунелот, замав топката,мајмун бар, театар , ракета, платформа брануваа и така натаму. Тоа е обичен ,жива, прекрасен свет, кој е нов избор за деца.
детско игралиште , игралиште опрема,забавен игралиште CE EN71 игралиште , игралиште опрема,забавен игралиште Забавен парк : Внатрешна игралиште,игралиште за деца,Отстранлив непослушен замокот Забавен парк : игралиште опрема Непослушен замокот/забава игралиште информации :

За производот

Материјал:
ПВЦ,Пластика Игралиште
категорија:
Лавиринт
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
YLW-IN171039
Тип:
затворен игралиште
Тип:
затворен игралиште
Материјал:
Пластични ПВЦ,gavanized челични цевки и нето
Име:
затворен мека непослушен замокот игралиште
Е Прилагодена:
Yes
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO

Слични предлози