.

.

забавен отворен/затворен игралиште замена пластични поврзани слајд,се игра структура пластични додатоци

забавен отворен/затворен игралиште замена пластични поврзани слајд,се игра структура пластични додатоци

DEN 26400.00

Износ
Во продавницата.


сопствени бои отворен/затворен игралиште замени Тројно слајд,пластични Двојно слајд додатоци,FRP Еден Слајд, ве молиме, контактирајте нè за подетални објект цена. големина : 430*63*200cm(прилагодување) ве Молиме имајте во предвид : 1.На FRP слајд игралиште е многу голема пакет,тоа мора да биде deliveried од страна на морето. 2. ако сте заинтересирани во оваа FRP слајд,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа.производството треба 3-5days 3.Ве молиме контактирајте со нас за финалето превозот цена.(превозот цена прикажани на интернет не е конечната цена.) YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!

За производот

категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Материјал:
Алуминиум,Пластика Игралиште
Број На Модел На:
YLW-поврзан slide
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Тип:
Игралиште За Деца
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
FRP Slide
Име:
надворешна/игралиште за деца
Големина:
430*63*200cm(прилагодувањето)

Слични предлози