.

.

кориснички направени вода цевка слајдови отворено слајд игралиште,забавен игралиште Лизгачки барел за воден парк

кориснички направени вода цевка слајдови отворено слајд игралиште,забавен игралиште Лизгачки барел за воден парк

DEN 46560.00

Износ
Во продавницата.

YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!. И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм. оваа вода слајд игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа. Ве молиме имајте во предвид : 1.
игралиште за деца слајд,пластични слајд додатоци,забавен цевка слајд прилагодено направени големина : прилагодено, ве молиме контактирајте не и кажете ни ја вашата големина,ние ќе се пресмета цената според големина. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm.Ве молиме контактирајте со нас за финалето превозот цена. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. После полирање обработка, сите остри агли се заоблени и мазни. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година.

За производот

Материјал:
Алуминиум,Пластика Игралиште
Тип:
Игралиште За Деца
Број На Модел На:
YLW-OUTaccessories
is_customized:
Yes
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
Големина:
царинската
useage:
парк,училиште,заедница,центар
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материјал:
Пластични Игралиште,gavanized челични цевки и нето
Име:
Игралиште За Деца

Слични предлози